Реєстрація підприємства

Ви прийняли важливе рішення у вашому житті - відкрити своє підприємство. Наші професіонали допоможуть Вам у вирішенні всіх питань, пов'язаних з цим завданням. Зв'яжіться з нами , повідомте свої наміри, і ми негайно почнемо підготовку всіх необхідних документів, після чого допоможемо почати процедуру реєстрації підприємства. Крім того, наші фахівці надають консультації з приводу вибору виду діяльності, тонкощів системи оподаткування в майбутньому. Безпосередньо перед реєстрацією підприємства Вам необхідно лише перевірити унікальність назви і визначитися з видами діяльності за КВЕД.

Відкриття ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю це підприємницька діяльність з розділеним на частини статутним капіталом. Відповідно до установчих документів, визначається розмір частин і відповідальність згідно із зобов'язаннями. Якщо Вам необхідно мати бізнес для роботи з міжнародними партнерами або плануєте брати участь в тендерах, кращим варіантом буде підстава товариства з обмеженою відповідальністю, тобто відкриття ТОВ (ТОВ). У чому переваги такої форми власності?

Ви можете самостійно зареєструвати Товариство з обмеженою відповідальністю, це не складно. Але, щоб зробити це правильно з першого разу і, не гаючи час, без помилок через недосвідченість, краще звернутися до фахівців, які мають багатий досвід в цій справі.

Реєстрація підприємця ФОП

Фізична особа підприємець або, як кажуть, підприємець - це суб'єкт підприємницької діяльності, особисто веде бізнес без найманих працівників. Як показує практика, це найпопулярніша форма діяльності.

Конституція України гарантує право на законну підприємницьку діяльність кожного громадянина. Згідно Цивільного кодексу, займатися підприємницькою діяльністю може кожен громадянин, який досяг повноліття. Законною така діяльність стає після державної реєстрації та набуття статусу ФОП.

Відкриття ПП

Товариство з обмеженою відповідальністю, на відміну від ФОП, є юридичною особою. Діяльність підприємства заснована на власності однієї фізичної особи (засновника) або декількох осіб (засновників). Діє ПП на підставі статуту.

Відкриття ПП відбувається за такими етапами:

Відкриття ПП - непросте і досить відповідальне заняття, тому краще звернутися до компетентних фахівців, які проконсультують і підготують всі необхідні документи і будуть супроводжувати Вас до повного завершення процедури реєстрації. Наша компанія готова надати усі послуги з підготовки до реєстрації Вашого бізнесу. Це заощадить Ваш час, сили і фінанси.