Реєстрація торгової марки

Реєстрація торгової марки - це складна процедура, яка передбачає спеціальні знання в області юриспруденції, також не завадять спеціальні навички. Якщо Ви робите що-небудь, реєстрація своєї торгової марки захистить Ваш бізнес.

В Патентній студії Рудого доступна реєстрація ТМ в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та будь-якому іншому місті України. Ви будете мати виняткове право володіти і розпоряджатися нею.

Зареєструвавши свою продукцію або послугу, Ви отримуєте гарантований захист від конкурентів на території України. А в разі виходу на світовий ринок, реєстрація торгової марки в Україні дозволяє в подальшому без проблем перейти до реєстрації міжнародної торговельної марки. Захист унікальною торгової марки не дозволить конкурентам в обхід законів використовувати результати вашої праці. Торгова марка гарантує захист товарів і послуг, на які вона зареєстрована.

Реєстрація торгової марки в Україні. Переваги реєстрації

Ви зможете зареєструвати будь-які види торговельних марок в будь-якому регіоні України. У нас доступна реєстрація тм в Києві, Харкові - на території нашої країни володарем торгової марки може стати як юридична, так і фізична особа, що гарантується українським законодавством.

Щоб подати заявку на реєстрацію ТМ, для початку потрібно вирішити якісь вироблені товари або послуги, що надаються Ви хочете зареєструвати як торгову марку.

Після реєстрації ТМ в патентній студії Рудого Ви отримуєте наступні переваги: ​​

Перевірка торгової марки

На сьогоднішній день перевірка торговельної марки грає велику роль. Практично кожен виробник товарів або послуг замислюється про необхідність реєстрації торгової марки. Перш, ніж подати заявку, важливо переконатися, що цікавить Вас торгова марка не зареєстрована на чиє-небудь інше ім'я або організацію.

Щоб виключити всі ризики, необхідна перевірка торговельної марки, Ви повинні уважно перевірити її на будь-яка подібність назв. Щоб не опинитися в програші і не втратити гроші, витрачені на збори, перед подачею заявки переконайтеся, що в реєстрі відсутня схожа торгова марка, яку можна навіть віддалено переплутати з Вашої.