Послуги на створення штрих-коду в «Патентній студії Рудого»

Штрих-код - це унікальна графічна інформація про товар у вигляді смуг, що чергуються, яка наноситься на поверхню виробу, його маркування або упаковку. Надалі цю інформацію зчитують спеціальними технічними засобами - сканерами штрих кодів.

Для відстеження продукції в процесі виробництва або для спрощення складських процесів, вам не потрібен унікальний штрих код. Якщо ж товар поставляється на реалізацію, без унікального штрих - коду не обійтися.

Перед тим, як реалізувати свою продукцію в супермаркети, необхідна наявність закодованої інформації на кожній товарній позиції, яка може відрізнятися в залежності від:

«Патентна студія Рудого» надає послуги зі створення штрих-коду. Ми відповімо на Ваші питання, щодо даної теми. Допоможемо зібрати всі документи, необхідні для створення штрих-коду. Для отримання штрих-коду потрібно пройти дві стадії: реєстрацію підприємства в асоціації «GS1 Україна», оформлення та реєстрацію власного штрих-коду.

Кваліфіковані фахівці патентної студії Рудого допоможуть створити штрих-код в Україні, взявши на себе більшу частину ваших турбот. Ви також можете замовити створення етикетки зі штрих-кодом.

Купівля штрих-коду в «Патентній студії Рудого»

Перед тим як нанести штрих-код на свій товар в магазинах, необхідно спершу купити, потім зареєструвати його.

Ми беремо вирішуємо всі організаційні питання, для того щоб клієнт отримав штрих-код для своєї продукцію в будь-якому місті України.

Купівля унікального штрих-коду необхідна для торгівлі, адже з нанесеним штрих кодом на свою продукцію, набагато простіше реалізовувати товари в торгових мережах.

Купівля штрих-коду в патентній студії Рудого безпечна, оскільки наша компанія є авторизованим партнером філії міжнародної організації GS1. Замовляйте створення етикетки зі штрих-кодом, наша команда виконає все в кращому вигляді.

Продаж штрих-кодів

З метою економії часу, деякі багато хто звертається до посередників, які допомагають з реєстрацією штрих-кодів для всіх бажаючих. Їх досить багато можна знайти в інтернеті. Однак така безпечність, як прийняти такі послуги, може обернуться великими фінансовими втратами у вигляді різних штрафів.

Безпечна продаж штрих-кодів можлива тільки у перевірених спеціальних організацій.

Вам не доведеться гаяти час на самостійну реєстрацію. В цьому випадку треба бути обережним при виборі продавця, щоб не було проблем у подальшому. Продаж штрих-кодів в патентній студії Рудого - це гарантія успіху вашого бізнесу.

Вартість отримання штрих-коду:

Вид платежу Велике підприємство (з річним доходом понад 500000 євро) Мале підприємство (річним доходом менше 500000 євро) Фізична особа підприємець (ФОП)
Вступний внесок в USD 300 USD 150 USD 50 USD
Річний разової внесок в USD 300 USD 300 USD 300 USD
Збір за реєстрацію штрих-коду в USD Від 1 до 10 кодів - 20 USD
Від 11 до 25 кодів - 15 USD
Від 26 до 100 кодів - 10 USD
Від 101 до 251 кодів - 5 USD
Від 251 кодів - 3 USD
Від 1 до 100 кодів - 10 USD
Від 100 до 249 кодів-5 USD
Від 250 кодів - 3 USD
Від 1 до 100 кодів - 7 USD
Від 101 кодів - 5 USD