Юридична реєстрація авторських прав в Україні

Реєстрація авторських прав - це процедура посвідчення в державному реєстрі авторства на твір. Це необхідно для запобігання небажаного використання третіми особами. На сьогоднішній день ця процедура найчастіше затребувана в творчих професіях, таких як: музикант, письменник, художник чи архітектор, фотограф, сценарист або ж програміст.

В результаті реєстрації, автор отримує Свідоцтво про реєстрацію авторського права.

За міжнародним законодавством захист авторського права поширюється практично на всі країни світу, незалежно від того, в якій країні була реєстрація. Незважаючи на це, в деяких випадках необхідна реєстрація авторських прав за кордоном, наприклад, в Росії або США. Наше агентство реєструє і захищає ваше авторське право. Термін реєстрації авторського права в Україні може бути від 1 до 3 місяців.

Якщо виникнуть питання, Ви можете задати їх нашим фахівцям.

Оформлення авторського права. Які проблеми вирішить реєстрація?

Будь-який твір виражено в матеріальній формі, але з точки зору авторського права твір - об'єкт нематеріальний. Саме тому будь-хто зможе легко скопіювати Ваш твір і отримувати на ньому прибуток. Щоб цього не допустити слід зареєструвати своє авторське право на твір. Звертаючись в патентну студію Рудого, ви маєте можливість оформити Свідоцтво про реєстрацію авторського права на книгу, вірш або пісню. Наші фахівці підготують всі необхідні документи для оформлення та реєстрації авторського права в Україні для вашого твору.

Після реєстрації екземпляр Вашого твору знаходиться в депозитарії Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. У разі порушення авторського права суд легко отримує цей екземпляр для вирішення справи на вашу користь.

Переваги при отриманні авторського права

Отримання авторського права має деякі незаперечні переваги: