Знак, який знають всі споживачі і то, як він впливає на здоров'я

Чи знаєте ви про те, як перевірити схожість знаків і можливість введення в оману? Може бути, варто розібратися в цьому питанні? Розглядаючи вищезгадане питання докладніше, варто почати з того, що відомий науково-виробничий центр, який називається « Борщагівський ХФЗ » подав позов на не менше відому фармацевтичну компанію « Здоров'я » про те, щоб їх свідчення було визнано недійсним на знак « Алохол-Здоров'я Фіто ». Цей знак дуже сильно схожий з продукцією заявника, тому його дуже легко сплутати з аналогічними показниками продукції « Аллохол ».

Це назва відома багатьом споживачам, і має заслужену репутацію. Тому, позначення компанії, на яку подали позов є таким, яке може вводити споживача в оману, і вони будуть думати, що купують одну продукцію, а насправді, будуть купувати іншу.

Детальніше про суд

Основна частина назви знака « Алохол-Здоров'я Фіто » &Mdash; це саме « Алохол », який є імітацією дуже відомого знака позивача. Багато хто плутає назви, так як різниця мінімальна, виглядає це так: « Алохол » і « Аллохол ». Така спірна ситуація дуже легко може заплутати споживача, і зіпсувати його репутацію. Тому, для того щоб суд міг дати свій висновок, необхідно провести судову експертизу.

Що вирішив суд?

Суд, який розглядав цю справу не вніс жодних змін до свого рішення, і визнав, що знак « Алохол-Здоров'я Фіто » недійсний.

Що з цього можна зрозуміти?

При проведенні реєстрації позначення дуже важливо уважно провести вивчення сфери реалізації товарів або послуг для того, щоб не було схожих товарів, і введення в оману споживачів. Це досить складне питання, про яке потрібно подбати ще на самому початку ведення свого бізнесу.

Якщо у вас виникли будь-які проблеми в даному питанні, то краще за все відразу звернутися до фахівців, які зможуть правильно підійти до вирішення питання. Тільки грамотні фахівці зможуть зробити все, що ваше позначення не буде порушувати чужі права або вводити в оману споживачів. Це дуже важливо, тому не варто ризикувати своїм бізнесом і вести нечесну гру. Вони зможуть провести

всі необхідні перевірки і оформити документацію, яка потрібна, і тоді ви зможете бути впевнені в тому, що не зіштовхнетеся зі складнощами, які можуть виникнути на тому чи іншому етапі бізнесу.