Проведення пошуків, які не дають результату

Перед тим, як зареєструвати ТМ в нашій країні, необхідно спочатку провести попередні пошуки, які дозволять оцінити всі ризики. Проведення такої процедури не є винятком в інших країнах, в яких буде використовуватися представлена ​​ТМ. Для того, щоб запустити випуск продукції на міжнародний ринок потрібно докласти дуже багато не тільки своїх сил, але і часу, що так само може зажадати матеріальних ресурсів. Для того, щоб розуміти, чи зможе ваша продукція бути представлена ​​на іноземному ринку, потрібно переконатися в тому, що вона не порушує чужих прав. Саме з цієї причини, проведення інформаційного пошуку є важливою складовою для успішного ведення бізнесу.

Наприклад, давайте розглянемо ситуацію, під час якої звертається клієнт, і просить провести пошук в країнах Європи. Після проведення пошуків з'являється інформація про те, що були знайдені схожі позначення. Провівши оцінку ситуації, що склалася, було прийнято рішення про те, що клієнт повинен внести зміни в позначення, враховуючи всі рекомендації фахівців, що дозволить мінімізувати ризики для отримання опозиції. Але, якщо б така робота не була виконана, то сталася така б ситуація:

  • Заявник подає позов на проведення реєстрації ТМ в нашій країні;
  • Після цього він подає заяву з ТМ на те, щоб отримати реєстрацію в усіх країнах Європи;
  • Тепер, заявнику відмовляють на підставі поданої ним опозиції від власника початкової ТМ, яка вже була зареєстрована;
  • Заявник в автоматичному режимі отримує відмову по країнам Європі;

Основною особливістю EU є те, що правова охорона дається в тій ситуації, коли позначення відповідає критеріям, які передбачені правовою охороною. Варто пам'ятати про те, що їх є 27, тому кожен має 27 ризиків отримати опозицію від власника схожою ТМ. Важливо пам'ятати про те, що проведення попереднього пошуку в країнах Європи – це досить цікава задача, і дуже важливий процес для ведення успішного бізнесу.

Для того, щоб вирішити всі ці питання, необхідно звертатися до кваліфікованих фахівців, які мають досвід роботи в даній сфері, і зможуть допомогти вам у вирішенні всіх питань. Вони нададуть професійну допомогу, і ви зможете переконатися в тому, що зможете правильно вести свою діяльність і не порушувати чужі права.