Урядовим та неприбутковим організаціям

Незважаючи на те, що урядові організації та НДО ведуть некомерційну діяльність, вони все одно потребують проведення охорони своєї ІВ і проведенні аналізу їх діяльності, який дозволяє дізнатися, чи не порушують вони чужі права, що є важливим. Якщо розглядати це питання з точки зору захисту прав на ІВ, то потрібно уважно ставитися до всіх дій інших компаній, які хочуть використовувати відомі бренди некомерційних підрозділів.

Це і не дивно, так як багато компаній, які відомі в усьому світі, мають заслужену репутацію і довіру від споживачів. Але, при цьому, коли у НГО з'являється фірмовий логотип продукції, може підірватися довіру до такої компанії не тільки з боку споживачів, а й інвесторів. Окремо хочеться відзначити те, що НГО повинні правильно вести свою діяльність щодо громадськості, і не порушувати чужі авторські права. Якщо ви звернетеся за допомогою в цих питаннях до кваліфікованих фахівців, то ви можете бути впевнені в наданні таких послуг як:

  • Надання консультації в галузі охорони прав на ІВ;
  • Проведення реєстрації ТМ як в нашій країні, так і в інший;
  • Попередні пошуки за тими ТМ, які вже зареєстровані;
  • Оскарження рішень, в яких написаний відмову в проведенні реєстрації ТМ;
  • Повідомлення про те, що термін дії свідоцтва закінчено і його необхідно продовжити, щоб мати можливість далі користуватися ТМ;
  • Проведення аналізу діяльності компанії в сфері реклами;
  • Виявлення товарів, які потрібно вилучити, так як вони є подібністю з вашої оригінальною продукцією;
  • Забезпечення припинення виробництва, яке є незаконним;

Як ви бачите, при зверненні до фахівців, ви зможете позбавити себе від великої кількості труднощів, які можуть виникати на тому чи іншому етапі оформлення документації або розгляду. Самостійно впоратися з усіма цими питаннями може бути досить складно, тому звертайтеся до фахівців, і позбавте себе від великої кількості складнощів. Досвідчені фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання, виходячи з яких ви зможете вирішити, чи хочете ви з ними співпрацювати чи ні. Кожна урядова і неурядова компанія обов'язково повинна подбати про те, щоб захистити права на свою ІС, адже тільки так можна вести правильну і законну діяльність.