Захист прав інтелектуальної власності

Всі торгові марки, промислові зразки, різні комп'ютерні програми і багато іншого, що відноситься до об'єктів ІВ прийнято вважати вразливим, так як багато шахраї можуть захотіти скористатися вашою думкою, і нажитися на цьому, тому потрібно подбати про те, щоб захистити свої права. Кожен знає про те, що імітування вашого бренду або музичної записи може принести хороший дохід шахраєві, тому важливо не допустити цього.

Шахраї можуть зазіхнути на будь-які об'єкти або суб'єкти ІС, наприклад, це можуть бути літературні твори або власність великої ІТ-компанії. Отже, виникає необхідність в тому, щоб розробити стратегію захисту прав, яка залежить від великої кількості факторів, які потрібно враховувати для того, щоб ви могли бути впевнені в тому, що вашої ІС нічого не загрожує. Якщо враховувати характер правопорушення, то можна зрозуміти, що захист прав інтелектуальної власності може проводитися:

  • У порядку претензії;
  • У порядку судового провадження;
  • В адміністративному порядку;

Пам'ятайте про те, що в тому випадку, якщо ваш об'єкт ІВ використовується незаконно, і ваші авторські права порушуються, то ви можете звернутися до досвідчених фахівців, які нададуть наступні послуги:

  • Проведення аналізу факту порушення ваших прав, можливостей і ризиків тих чи інших видів захисту, а також, розробка відповідної стратегії;
  • Досудові дії, такі як: збір та зазначення доказів, розробка претензії, і звернення до осіб, які порушують ваші права;
  • Адміністративне звернення в державні органи з метою захистити ваші права;
  • Підготовка всієї документації, подача позову до суду, і захист ваших прав;

Для того, щоб ваша захист була максимальною в питаннях ІС, потрібно подбати про те, щоб провести аналіз фактичних обставин скоєного порушення ваших прав, і визначитися з тим, який захист буде найбільш оптимальною. Самостійно впоратися з усіма питаннями, які можуть виникнути в області захисту прав на свою ІС може бути досить важко, тому не потрібно втрачати часу дарма, а варто відразу звертатися до фахівців, які будуть раді допомогти вам в даному питанні. Вони зможуть професійно підійти до цього питання, і тоді ніяких проблем у вас не виникне. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь в компанію, якій ви віддали свою перевагу.