Реєстрація промислового зразка

Якщо вам цікаво, чи можна провести реєстрацію дизайну в Україні, то відповідь на ваше запитання буде позитивним. У нашій країні ви можете отримати свідоцтво на промисловий зразок, який дозволить вам захистити дизайн того чи іншого виробу. Основна умова отримання такого свідоцтва полягає в новизні розробленого вами дизайну. Варто знати, що промисловий зразок може мати один з таких видів як:

  • Малюнок у форматі 2-D, який має графічні складові, картинки або інші оригінальні колірні рішення. Це стосується обкладинок, шпалер, етикеток та іншого;
  • Вироби, які мають формат 3-D. До таких об'єктів відносять меблі, салони транспортних засобів та інше;
  • Вироби, що поєднують в собі відразу кілька характеристик. Це може бути все, що завгодно, наприклад, ювелірні прикраси;

Якщо розглядати період часу, протягом якого діє свідоцтво на промисловий зразок, то він становить 5 років з того дня, коли ви подали заявку. Залежно від вашого побажання його можна продовжити ще раз, на такий же період часу. Але, варто пам'ятати, що термін охорони в загальній сумі не може бути більше, ніж 25 років. Якщо ви є власником свідоцтва, то ви можете як вирішити, так і заборонити використання свого промислового зразка.

Процес реєстрації

Для того, щоб зареєструвати промисловий зразок, вам буде потрібно пройти такі етапи як:

  • Підготовка зображення, яке необхідно для того, щоб подати заявку;
  • Вирішити всі організаційні моменти;
  • Приступити до процесу реєстрації;

Кожен з цих етапів включає в себе велику кількість дій, які потрібно виконати, і документації, яку потрібно обробити. Тому, якщо ви не знаєте, як все зробити правильно або просто боїтеся втратити щось важливе, то кращим рішенням в даному питанні буде звернення до фахівців. Вони зможуть скласти тактику дій, і виконати всю роботу, яку необхідно.

& nbsp;

Завдяки своєму досвіду, вони зможуть гарантувати вам, що ви не зіткнетеся з якими-небудь проблемами. Тому, якщо вам необхідно провести реєстрацію промислового зразка, то не варто ризикувати, відразу звертайтеся до фахівців, і будьте впевнені в тому, що ви не пошкодуєте про своє рішення. Вартість такої допомоги більш, ніж доступна, але при цьому, ви зможете не турбуватися про те, що у вас можуть виникнути будь-які складності.