Доменні імена

В чинному законодавстві нашої країни говориться про те, що доменне ім'я (ДІ) & ndash; це ім'я, яке використовується для адресації ПК або ресурсів в мережі Інтернет. По суті, якщо говорити простіше, то доменне ім'я є адресою вашого сайту, за яким користувачі зможуть вас знайти. Якщо розглядати систему доменних імен, то вона має ієрархічну структуру і візуально вона нагадує перевернуте дерево. Суть її створення ґрунтується на тому, що право реєстрації таких імен має низький рівень делегування адміністраторами, які відносяться до більш високого рівня доменної системи.

Давайте розглянемо приклад. Уявімо, що існує таке ім'я домену як domen.style.dnipro.ua. В такому ДІ як позначення ua виступає домен верхнього рівня, dnipro & ndash; це домен, який відноситься до другого рівня, style & ndash; домен третього рівня, а domen відноситься до домену четвертого рівня. Пам'ятайте про те, що все ДІ, які відносяться до приватних, реєструються в державних або приватних доменах, які мають вищий рівень, якщо говорити простіше, то вище другого.

Для того, щоб провести реєстрацію свого доменного імені, ви можете віддати перевагу будь-якого рівня, але при цьому варто пам'ятати про те, що слід дотримуватися правил реєстрації доменних імен, які можуть бути різними. Наприклад, для того щоб зареєструвати доменне ім'я, яке буде мати другий рівень в публічному домені ua, заявлене ім'я повинно відповідати ТМ, яка зареєстрована на території країни, яка відноситься до заявника.

При виборі того доменного імені, яке вам підійде, потрібно пам'ятати наступне:

  • Доменне ім'я на повинен порушення прав ІВ третіх осіб;
  • Ім'я домену має бути коротким і простим до запам'ятовування;
  • Воно повинно безпосередньо викликати асоціації з тією діяльністю, яку ви проводите;
  • Воно повинно містити в собі назву бренду вашого товару або компанії;
  • Доменна зона повинна ставитися до тієї території, на якій знаходиться цільова аудиторія сайту;

Якщо ви хочете створити доменне ім'я свого сайту, але при цьому у вас виникли будь-які проблеми, то ви можете звернутися до фахівців, які професійно виконають свою роботу з урахуванням всіх вимог, і ви зможете не турбуватися про те, що можуть виникнути якісь проблеми. Вибирайте допомогу професіоналів у вирішенні даного питання, і тоді у вас точно не виникне ніяких труднощів.